kontakt info@idelux.sk
+420 721 882 652
kosik NÁKUPNÝKOŠÍK
(0 ks, 0 Eur)
info@idelux.sk
+420 721 882 652
Ako zvoliť vhodné hodinky pre muža
Položme si primárne základnú otázku: "Aký je Váš muž?"

Nejde prvoplánovo o výpočet jeho vlastností, ale je dobré si uvedomiť pár základných pravidiel pri výbere kvalitných hodiniek. Každá značka hodiniek väčšinou preferuje dve základné línie a rozdelenie modelov, hodinky elegantné a hodinky športovejšieho charakteru.

Na malý okamih sa teda zamyslime, a potom si odpovedzme na otázku, aký je teda Váš muž?

Štýl, hobby, sexappeal.

Tri slová, ktoré Vám pomôžu v základnej orientácii v labyrinte značiek.

Vyberáme hodinky podľa značky

Armani, talianska módna ikona, ktorú reprezentuje piktogram orla. Štýlové, luxusné modely, ktoré sa hodia k elegantnej košeli, či k dobre padnúcemu obleku. Hladké línie, skvelý dizajn, prudká elegancia.

Pre Vašu predstavu sú to napríklad hodinky s okrúhlym telom ako AR0671, AR0643 alebo AR0635, ktoré majú vzhľad športovejšieho charakteru a ich skvelým doplnkom je ležérny casual style. Luxusné modely, ako kocky AR0143, AR0145 s rímskymi číslicami naopak skvele vynikajú vedľa manžetových gombíkov.

CELÝ ČLÁNOK
Ako vybrať správne dámske hodinky
Výber vhodného darčeka pre ženu môže zaskočiť každého muža. Všetci muži vedia, že ženy darčeky milujú, ale ich výber je často ťažký oriešok. Výsledkom môže byť situácia, že muž síce nejaký darček impulzívne kúpi, ale žena ho prijme len s ťažko zakrývateľnými rozpakmi. Ideálnym darčekom pre ženu akéhokoľvek veku sú dámske hodinky. A aby ste vybrali tie pravé, pripravili sme pre vás tento článok.

Dievčenské hodinky nielen pre mladé

Značky Guess a DKNY reprezentujú módny štýl. Najobľúbenejšie sú u mladej generácie, ale to neznamená, že ich nemôžete vybrať pre staršiu ženu. Ich doménou sú ženské prvky. V ich modeloch nájdete veľa ozdobnosti, kamienky, perleť či rytie. Dámske hodinky týchto značiek sú vhodnejšie pre mladé ženy alebo dievčatá, ktoré rady podčiarknu svoj ​​štýl trblietavým doplnkom.
Ak máte do vrecka hlbšie, tak dobrou alternatívou sú k značkám Guess a DKNY hodinky Fossil. Fossil patria medzi stálice na trhu, ktoré ponúkajú obdobný štýl ako módne reťazce Guess a DKNY, avšak za dostupnejšiu cenu.

CELÝ ČLÁNOK
Hodinky svetových značiek za prvotriedne ceny! Pre milovníkov extravagancie sú tu pripravené značky Diesel alebo odvážne modely firmy Fossil. Nemôžu však chýbať ani pánske luxusné hodinky, ktoré zastupujú značky Armani, Calvin Klein alebo Nautica, ani vysoko technicky náročné hodinky Citizen. Na svoje si prídu i dámy, pre ktoré je pripravené nespočetné množstvo modelov značiek Guess, Michael Kors, Fossil či Calvin Klein. Dámske biele, čierne, keramické i zlaté hodinky, rovnako ako tie s kamienkami Swarovski, to všetko Vás čaká v našej ponuke. Prehliadnite si stovky detailných fotografií a videí v HD kvalite a vyberte si ten pravý módny doplnok práve pre Vás. O našich cenách a špičkovom servise pri predaji hodiniek sa môžete presvedčiť i na porovnávači Heureka.sk.
kreditka gopay